SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
43 084 €
(718 € / m²)
Predaj
Atypický
60 m²
Rua Volta, Rio de Janeiro

miestnostiAtypický
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Oportunidade colado na Praça da Volta, Carioca Shopping, Metrô e BRT com farto comercio condução. Apartamento térreo, modernizado, parte social piso p...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rua Volta, Rio de Janeiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados