SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 384 209 €
(3 461 € / m²)
Predaj
Atypický
400 m²
Rio de Janeiro

miestnostiAtypický
plocha400 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

COPACABANA - AV.ATLÂNTICA MAGNÍFICO APARTAMENTO COM 400m² Frente Total Mar Vista Deslumbrante do Posto 6 ao Leme! Edifício tradicional com andar exclu...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rio de Janeiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Portal Imóveis