SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
570 976 €
(3 005 € / m²)
Predaj
Atypický
190 m²
Rio de Janeiro

miestnostiAtypický
plocha190 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento de 4 quartos com possibilidade de negociar alguns móveis, bloco 2 do Chácara do Abaeté em Icaraí. Projeto com assinatura de renomada arqui...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPrirodzené svetloVhodné pre domácich miláčikovZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rio de Janeiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias