SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
22 199 €
(493 € / m²)
Predaj
Atypický
45 m²
RUA SEM NOME, Piraju

miestnostiAtypický
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento disponível!
Perfeito para quem quer morar com conforto e toda praticidade do condomínio.

Ostatné
Vek ponuky: 24dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

RUA SEM NOME, Piraju
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Imobiliária Central Sorocaba