Výpis ponúk
15
15
15
147 747 €
(1 944 € / m²)
Predaj
Atypický
76 m²
Penha
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
76 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
PREVISÃO DE ENTREGA : JULHO DE 2027
LOCALIZAÇÃO PRIVILEGIADA; Em frente ao Parque Beto Carrero world e bem próximo das praias mais belas de Penha/SC....
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
17dní
Aktualizované:
7dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Penha
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu