SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
66 476 €
(1 187 € / m²)
Predaj
Atypický
56 m²
Osasco

miestnostiAtypický
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento à venda no Condomínio Dom Lugo Padroeira | Conforto, praticidade e lazer completo!

Excelente apartamento com 56 m², muito bem distribuíd...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Osasco
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

RE/MAX Agility