Výpis ponúk
28
28
28
287 387 €
(3 090 € / m²)
Predaj
Atypický
93 m²
AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
93 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
LANÇAMENTO ALTO BELVEDERE GRAN PARADISO Apartamentos de 03 quartos com 01 suíte ou 01 suíte mais 02 semi-suítes no Vila da Serra, em Nova Lima/MG
O ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
23dní
Aktualizované:
5dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.