SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
242 222 €
(2 817 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Niterói

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A LG Imóveis RO vende belíssimo apartamento mobiliado no Ocean Side, Camboinhas!

Se você busca luxo, conforto e praticidade, este apartamento no excl...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Niterói
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Lg Imoveis Região Oceânica