SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
42 706 €
(1 017 € / m²)
Predaj
Atypický
42 m²
RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói

miestnostiAtypický
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Juntinho aos Hospitais Icaraí e Antônio Pedro e próximo a Ponte Rio Niterói. Este apartamento é de frente com vista livre composto de sala 1 quarto ba...

Ostatné
Vek ponuky: 23dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2