SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
81 857 €
(1 279 € / m²)
Predaj
Atypický
64 m²
Mongaguá

miestnostiAtypický
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apresente-se a este imóvel localizado no centro de Mongaguá, uma cidade litorânea estrategicamente posicionada entre as capitais de São Paulo e Santos...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Mongaguá
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2