SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
153 631 €
(1 138 € / m²)
Predaj
Atypický
135 m²
RUA PIRACICABA, Mauá

miestnostiAtypický
plocha135 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

*** LINDO APARTAMENTO NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS- REGIÃO DA BARRA FUNDA- COM PISCINA PRIVATIVA ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, amplo e arejado...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

RUA PIRACICABA, Mauá
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA