SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
116 188 €
(1 056 € / m²)
Predaj
Atypický
110 m²
Rua Sorocaba, Mauá

miestnostiAtypický
plocha110 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - COM LAZER ***SOBRE O IMÓVELApartamento super conservado, andar alto,...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rua Sorocaba, Mauá
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA