SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
52 805 €
(825 € / m²)
Predaj
Atypický
64 m²
Mauá

miestnostiAtypický
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Oportunidade de apartamento no Singolare à venda no Bairro Granja Daniel em Taubaté/SP.

O imóvel dispõe de:

2 Dormitórios, sendo 1 suíte, e um do...

Ostatné
Vek ponuky: 25dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Mauá
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

ZIG IMÓVEIS