SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
905 549 €
(4 439 € / m²)
Predaj
Atypický
204 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha204 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exuberante apartamento à venda, com frente para o mar, localizado no Canto da Praia. Além do empreendimento oferecer uma área de lazer completa, com: ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2