SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
427 055 €
(2 135 € / m²)
Predaj
Atypický
200 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha200 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apresentamos um excelente apartamento padrão, localizado em Meia Praia, Itapema. Com uma área útil de 200m², este imóvel possui 4 amplas suítes e 5 ba...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2