SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
290 497 €
(2 120 € / m²)
Predaj
Atypický
137 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha137 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

- 3 quartos sendo 3 suítes
- churrasqueira
- 137m2 de área útil
- 2 vagas de garagem

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2