SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
247 620 €
(2 272 € / m²)
Predaj
Atypický
109 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha109 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

O imóvel em questão trata-se de um apartamento padrão, localizado na região de Meia Praia, em Itapema, Santa Catarina. Com uma excelente área total de...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2