SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
153 631 €
(1 707 € / m²)
Predaj
Atypický
90 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha90 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento com 2 suítes mais 1 quarto, banheiro social, cozinha, lavação, sala ampla e churrasqueira. Possui uma sacada com reick e vista lateral par...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2