SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
148 504 €
(1 880 € / m²)
Predaj
Atypický
79 m²
Itapema

miestnostiAtypický
plocha79 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

"Encantador apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, com 1 vaga de garagem privativa. O imóvel está totalmente mobiliado e conta com área de servi...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2