Výpis ponúk
27
27
27
170 720 €
(2 511 € / m²)
Predaj
Atypický
68 m²
Itajaí
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
68 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Conheça o Brava Hill Residence, um encantador apartamento no coração da Praia Brava, Itajaí.
Com 68,73 m² de área privativa, este imóvel oferece con...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
19dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Itajaí
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.