SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
375 942 €
(2 100 € / m²)
Predaj
Atypický
179 m²
Ipojuca

miestnostiAtypický
plocha179 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Erika Lima vende apartamento duplex de 4 quartos sendo 2 suítes, 2 banheiros sociais, sala para 2 ambientes, varanda, piscina, no condomínio fechado d...

Ostatné
Vek ponuky: 21dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Ipojuca
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Érika Thaís Ferreira De Lima