SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
93 819 €
(1 078 € / m²)
Predaj
Atypický
87 m²
Rua da Matriz, Ilhéus

miestnostiAtypický
plocha87 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

O Seu Novo Lar na Zona Sul de Ilhéus!

Bem-vindo ao seu refúgio à beira-mar! Este encantador apartamento de 2 quartos, incluindo uma suíte, é mais do ...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rua da Matriz, Ilhéus
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2