SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
58 657 €
(850 € / m²)
Predaj
Atypický
69 m²
RUA DA MATRIZ, Ilhéus

miestnostiAtypický
plocha69 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento Mobiliado de 2 quartos, sendo 1 suíte, pronto para morar localizado no Condomínio Praias do Atlântico, em Ilhéus zona sul, oferece uma opo...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

RUA DA MATRIZ, Ilhéus
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2