SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
58 602 €
(1 776 € / m²)
Predaj
Atypický
33 m²
Curitiba

miestnostiAtypický
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Um condomínio clube completo para você. Com lazer completo no térreo e espaços para cada fase da sua vida, você encontra o equilíbrio perfeito entre c...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Curitiba
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis