Výpis ponúk
27
27
27
45 269 €
(1 053 € / m²)
Predaj
Atypický
43 m²
Curitiba
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
43 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Lindo apartamento a venda no Residecial Moradias Paquetá II - Fazendinha!
Imóvel composto da seguinte forma:
Sala ampla ensolarada.
Cozinhas com armá...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Curitiba
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.