SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
53 621 €
(1 094 € / m²)
Predaj
Atypický
49 m²
Cotia

miestnostiAtypický
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento com 2 quartos, 1 banheiro, sala espaçosa com varanda, cozinha e 1 vaga de garagem, localizado no térreo.O Condomínio Vista Verde está situ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários