SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
46 824 €
(918 € / m²)
Predaj
Atypický
51 m²
Rua Nelson Raineri, Cotia

miestnostiAtypický
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Não perca esta oportunidade! Apartamento com 50,74 m² muito bem distribuídos, ideal para quem busca espaço, conforto e praticidade. São 3 dormitórios,...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rua Nelson Raineri, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários