SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
47 410 €
(804 € / m²)
Predaj
Atypický
59 m²
Rua Itajobi, Cotia

miestnostiAtypický
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Excelente apartamento com 2 dormitórios com móveis planjados, sala ampla em dois ambientes com sacada e vista para fora, cozinha com armários planejad...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Rua Itajobi, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários