SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
30 972 €
(688 € / m²)
Predaj
Atypický
45 m²
Estrada do Embu, Cotia

miestnostiAtypický
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento residencial à venda no bairro Jardim Torino, em Cotia. Uma excelente oportunidade para quem busca conquistar o primeiro imóvel, sair do al...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Estrada do Embu, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários