SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
28 863 €
(760 € / m²)
Predaj
Atypický
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

miestnostiAtypický
plocha38 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Este apartamento pronto para morar em Cotia oferece uma combinação perfeita de conforto e lazer, com condomínio completo que inclui churrasqueira, pla...

Ostatné
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rua dos Coqueirais, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários