SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
76 115 €
(1 492 € / m²)
Predaj
Atypický
51 m²
Cotia

miestnostiAtypický
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ATENÇÃO!!! APARTAMENTO ALUGADO, GERANDO RENDA. ÓTIMO PARA INVESTIDOR!!

Localizado no Jardim Pitangueiras II, em Jundiaí, este apartamento MOBILIADO d...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

COPETTE E TABOADA IMÓVEIS LTDA ME