SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
170 703 €
(1 219 € / m²)
Predaj
Atypický
140 m²
Rua Jasmim, Campinas

miestnostiAtypický
plocha140 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Para obter o endereço correto, entre em contato conosco.

Excelente cobertura à venda. Com 140 m² totais, este imóvel se destaca pelo projeto bem dist...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorVýhľadPo rekonštrukciiModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rua Jasmim, Campinas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis