SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
545 978 €
(2 563 € / m²)
Predaj
Atypický
213 m²
RUA MAR DO NORTE, Cabedelo

miestnostiAtypický
plocha213 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

️ Apartamento à Venda Summer Breeze, Areia Dourada

Viva com conforto e exclusividade no Edifício Summer Breeze, um dos empreendimentos mais desejado...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

RUA MAR DO NORTE, Cabedelo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2