SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
288 788 €
(2 625 € / m²)
Predaj
Atypický
110 m²
Barueri

miestnostiAtypický
plocha110 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Conheça este incrível apartamento à venda no bairro Green Valley Alphaville Empresarial em Barueri-SP. Com 3 dormitórios, sendo 2 suítes, 3 banheiros ...

Ostatné
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Barueri
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Sunrise Alpha Negócios Imobiliários