SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
63 042 €
(750 € / m²)
Predaj
Atypický
84 m²
Barra Velha

miestnostiAtypický
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento próximo do centro de Barra Velha SC
 
Área privativa: 65.05 m²
- Área total: 83.77 m²
- 3 dormitórios
- 2 banheiros
- 1 suíte
- 2 vagas de...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Barra Velha
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC