SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
54 331 €
(5 433 € / m²)
Predaj
Atypický
10 m²
Rua Daniel Rosa, Araxá

miestnostiAtypický
plocha10 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento à venda no Recanto do Bosque

Localização tranquila, ideal para quem busca conforto, praticidade e um espaço aconchegante. ️

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Rua Daniel Rosa, Araxá
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2