SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
147 589 €
(3 140 € / m²)
Predaj
2+1
47 m²
Općina Centar

miestnosti2+1
plocha47 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato.

 

Stan je površine 47 m2 i nalaz...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Općina Centar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MY SPACE AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Emir Hadžiefendić