Výpis ponúk
19
19
19
435 148 €
(5 579 € / m²)
Predaj
5+1
78 m²
Općina Centar
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
78 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, Općina Centar u ulici Koševo.
Prodaje se potpuno renoviran i namješten stan na visokom prizemlju pr...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Po rekonštrukcii
Zariadený
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
3dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Centar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.