SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
387 030 €
(2 784 € / m²)
Predaj
Atypický
139 m²
New Providence

miestnostiAtypický
plocha139 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This charming townhouse is situated in the tranquil gated community of Venice Bay and boasts a prime location on the canal. With two spacious bedrooms...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

New Providence
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Corcoran CA Christie Bahamas