SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
540 445 €
(3 888 € / m²)
Predaj
3+1
139 m²
New Providence

miestnosti3+1
plocha139 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Set within the sought after Anchorage community in Palm Cay, this beautifully furnished first floor condominium offers approximately 1,500 square feet...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

New Providence
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Bahamas