SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
270 921 €
(2 463 € / m²)
Predaj
Atypický
110 m²
Malabia, Buenos Aires

miestnostiAtypický
plocha110 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Rare 3-bedroom, 2-bathroom apartment for sale in one of the best locations in Palermo Soho, Buenos Aires.Three-bedroom apartments in this area are har...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

ZariadenýPodlažieKuchynské spotrebičePráčkaMúdra zariadenia

zariadený
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Malabia, Buenos Aires
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Agropecuaria Prima Luna