SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
565 000 €
(6 647 € / m²)
Predaj
3+1
85 m²
Avinguda Sant Antoni

miestnosti3+1
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Apartament de 85 m2 en venda a Arinsal, situat en una zona residencial molt tranquil·la i amb molt poc trànsit, ideal per a aquells que busquen confor...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Avinguda Sant Antoni
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Duplex Immobiliària