SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
490 000 €
(5 833 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
Via Ferrata Bony

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Lucas Fox presents the new build Development Ajustant 7, an exclusive residential complex with apartments for sale in Els Cortals d'Encamp, in a privi...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorDlažbaPrirodzené svetloVysoké stropyZabezpečenieKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 161dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Via Ferrata Bony
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Lucas Fox Andorra