Výpis ponúk
13
13
13
88 000 €
(1 517 € / m²)
Predaj
2+kk
58 m²
Bulevardi i Pishave, Bashkia Kavajë
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+kk
plocha
58 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartmán 2+kk, 58 m, Mali i Robit 1. linie u moře
Nabízíme k prodeji světlý a prakticky řešený apartmán o ploše 58 m, situovaný ve 4. patře domu bez...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Sprchovací kút
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
94dní
Aktualizované:
94dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Bulevardi i Pishave, Bashkia Kavajë
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.