SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
195 000 €
(1 500 € / m²)
Oferta
4
1
130 m²
Barbaros Caddesi

quarto4
plano130 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Denize sıfır konumda, Alanya’nın en gözde bölgelerinden Mahmutlar’da, eşsiz deniz ve kale manzarası eşliğinde benzersiz bir yaşam fırsatı sizi bekliyo...

mobiliado
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Barbaros Caddesi
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BEST HOUSE ALANYA