SUPA24
Outro
Outro
Outro
79 000 €
(2 194 € / m²)
Oferta
2
1
36 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

quarto2
plano36 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Luxusní apartmán 2+kk s výhledem na lagunu v exotickém Jomtien
Tento příjemný apartmán 2+kk o velikosti 40 m² ve 3. patře prestižního komplexu nabízí ...

mobiliado
Idade da oferta: 87dias
Atualizado: 25dias

Localidades

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski