SUPA24
Outro
Outro
Outro
128 750 €
(2 739 € / m²)
Oferta
2
1
47 m²

quarto2
plano47 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ODLIČAN STAN U ROMANIJSKOJ

ID 438 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju odličan stan u Novom Sadu na uglu Bulevar Evrope i Romanijske ulice,...

Sem mobília
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Aurora 369 nekretnine

Aurora 369 nekretnine