SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
73 000 €
(1 090 € / m²)
Oferta
2
1
67 m²
Aleea Ulise, Arad

quarto2
plano67 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Vă propunem spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone pentru familii din Arad: Aleea Ulise. ...

mobiliado
Idade da oferta: 9dias
Atualizado: 9dias

Localidades

Aleea Ulise, Arad
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ACASA | Agenție imobiliară