SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
97 422 €
(1 624 € / m²)
Oferta
2
1
60 m²
Strada Aviației, Arad

quarto2
plano60 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Comision 0
PRET CU TVA, cu loc de parcare inclus
Cauți să investești într-un apartament nou, confortabil și echipat cu tehnologie smart? Acum ai șa...

mobiliado
Idade da oferta: 25dias
Atualizado: 25dias

Localidades

Strada Aviației, Arad
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ACASA | Agenție imobiliară