SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
119 800 €
(1 711 € / m²)
Oferta
2
1
70 m²
Strada Cozia, Arad

quarto2
plano70 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Comision 0%
Vrei să te muți într-un apartament cu terasa proprie, situat intr-un bloc nou, gata să devină „acasă”?

mobiliado
Idade da oferta: 34dias
Atualizado: 34dias

Localidades

Strada Cozia, Arad
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ACASA | Agenție imobiliară